Mieszkania - Budynek Wielorodzinny

Mieszkania

Czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym na klientów czeka maksymalnie 81 mieszkań. Kilkanaście z nich występuje z ogródkami.

Ilość mieszkań jest uzależniona od samych nabywców, ponieważ wprowadziliśmy innowacyjną na rynku developerskim możliwość własnego zaprojektowania przestrzeni oraz łączenia lokali i dopasowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb.

Obiekt wykonano z wysokiej jakości materiałów.

Projektanci zadbali również o to, by chwile spędzone w domu były jak najprzyjemniejsze.

W szczytowych częściach budynku znajdują się przeszklone wykusze, które w mieszkaniach przy nich usytuowanych, mogą stać się ukwieconą jadalnią lub pełnym ciepłych promieni słońca pokojem wypoczynkowym.

Malowniczą panoramę możemy podziwiać z własnego balkonu lub tarasu. Obiekt został również przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, choć podjazd przy głównym wejściu ułatwi również życie rodzicom wożącym w wózkach swoje pociechy.

W budynku znajdują się dwie windy.

W podziemiach budynku frontowego zlokalizowano pomieszczenia gospodarcze (komórki), dla mieszkańców.

Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe i dodatkowo plac zabaw, oraz altana, które pozwolą miło spędzić wolny czas w pobliżu wymarzonego domu.

Wszystkie mieszkania wyposażone w instalacje elektryczną, telefoniczną, telewizji kablowej, wodociągową, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania z lokalnej kotłowni gazowej. Możliwość indywidualnego opomiarowania mieszkania.